Łapacze snów
Agnieszka Pietras
Na warsztacie uczestnicy nauczą się robić łapacze snów od podstaw. Łapacze mogą być świetną ozdobą w każdym pokoju i ochronią nas przez złymi snami, które zostaną uwięzione w sieci.

Tradycyjne łapacze są zrobione z gałązek wierzby, rzemyków itp. My będziemy się starać zrobić je z materiałów z recyklingu: starych koszulek, tkanin, prześcieradeł, włóczek, tasiemek itp.

Każdy uczestnik warsztatów sam będzie decydować jak będzie wyglądać jego praca: czy będzie chciał zrobić monochromatyczny łapacz bez świecidełek, czy może pełen kolorów i ozdób.

Masz niepotrzebne koraliki, tasiemki, pióra, materiały? Koniecznie weź je ze sobą na warsztat!Agnieszka Pietras - w blogowym świecie zwana Maryszą. Szyję, journaluję, ozdabiam, przerabiam, tworzę notesy, troszkę szydełkuję i czasem coś narysuję.. Od kilku lat prowadzę kolorowego bloga, na którym pokazuję swoje twory. Jestem rudą studentką, bardzo roztrzepaną i pełną energii! Nie wiem co to nuda, a przez to że mam wiele zainteresowań, ciągle na coś brakuje mi czasu!

http://marysza.blogspot.com/

https://www.facebook.com/marysza.blogPARTNERZY FESTIWALUPATRONI MEDIALNI